Haberler

14 Şubat 2016

Gürcistan Genç Kamu Görevlileri Eğitim Organizasyon Projesi Tamamlandı

Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) ve Gürcistan Uluslararası ve Stratejik Çalışmalar Vakfı (GFSIS) işbirliğinde düzenlenen Gürcistan Genç Kamu Görevlileri Eğitim Organizasyon Projesi kursiyerlerin sertifikalarının dağıtımıyla tamamlandı.

Türkiye-Gürcistan ilişkilerinin derinleştirilmesi, geliştirilmesi ve uzun vadeli dostluğuna katkı sağlamak amacıyla TİKA ve GFSIS işbirliğinde düzenlenen “Gürcistan Genç Kamu Görevlileri Eğitim Organizasyon Projesi” tamamlandı. Projenin 3. etabı çok sayıda davetlinin katılımıyla, kursiyerlerin sertifikalarının dağıtımıyla sona erdi.

Projenin tamamlanmasının ardından kurumsal hafızanın devamını sağlamak, öğrenilen bilgilerin yeniden hatırlanması, eski ve yeni mezunların tanışması ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunulması amacıyla daha önce mezun olan katılımcılar bir araya gelindi.

Mezun kursiyerlerin, T.C. Tiflis Büyükelçisi Zeki Levent Gümrükçü ve Türk işadamlarının da katılım gösterdiği etkinlikte, T.C. Tiflis Büyükelçisi Gümrükçü Türk dış politikası ve Ortadoğu’da yaşanan son gelişmeler hakkında bir konuşma gerçekleştirdi. T.C. Tiflis Büyükelçisi Gümrükçü, söz konusu projede emeği geçen herkese teşekkürlerini ileterek konuşmasını tamamladı. 

Sonraki Haber

TİKA Desteğiyle Kıpçak’ta Hizmet Verecek Yeni Kreş 100 Çocuğa Kucak Açacak

Moldova Cumhuriyeti Gökoğuz Yeri Kıpçak Köyü’nde Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) desteğiyle açılacak kreşin inşaat çalışmaları tamamlandı.   TİKA, Moldova’da gerçekleştirdiği projelere yenilerini eklemeye devam ediyor. Bu kapsamda Moldova’da farklı sektörlerde önemli projelere...